Plastové míčky 50 ks (8 cm)

Chcete dát svým dětem originální dárek? Pořiďte jim Plastové míčky, které Vaši ratolest zabaví na několik hodin.
299 Kč
Dostupnost: 8 ks skladem

Doprava ZDARMA u objednávky nad 799 Kč

Poštovné již od 45 Kč

FAQ- nejčastější dotazy

Bezproblémové reklamace - kus za kus nebo vrácení peněz

Máte doma nebo ve svém okolí malé děti a chcete jim udělat radost s dárkem, který určitě ještě nemají? Panenku nebo autíčko napadne koupit každého, co takhle jim ale udělat radost s dárkem, který si mohou užívat spolu a navíc se o něj nebudou hádat? Pořiďte jim plastové míčky! V balení je jich 100 ks, takže se o ně hádat určitě nebudou.

Zábavný dárek pro nejmenší

Říkáte si ale, co budeme dělat se 100 kusy míčků? Jejich koupě má hlubší význam. Můžete z nich dětem postavit bazén, ve které se klidně mohou koupat i v zimě. Navíc se jim při plavání a potápění nemůže nic stát, jelikož bazén není napuštěný vodou tak, jak jej známe, ale právě těmito balónky.

Nekončící zábava

Děti si tak vydrží hodiny hrát. S míčky mohou házet, potápět se, plavat v nich, skákat šipky nebo bomby apod. Balónky jsou navíc krásně barevné, takže se na nich mohou učit poznávat i barvy. Celý jejich pokoj těmito balónky krásně oživíte.

Jak bazén postavit?

Postavení bazénu není vůbec tak složité, jak to vypadá. Stačí mít doma obyčejný nafukovací dětský bazének a do něj vysypat kuličky, pokud seženete ještě i skluzavku, bude to pro děti skvělé překvapení. Teď už si budou chtít hrát neustále. Bazén můžete poskládat také z molitanových stěn, které k sobě pouze připevníte tak, aby se nerozjížděly.

Bezpečná zábava

Balónky jsou vyrobeny z měkkého plastu, který dětem nijak neublíží. V průměru jsou velké 8 cm, takže se nemusíte bát, že by je děti mohli vdechnout nebo si s nimi jakkoliv jinak ublížit. Uvnitř plastu je obyčejný vzduch, proto když děti přistanou v balónkovém bazénku, nebude je nic bolet, jelikož jsou míčky příjemně měkké.

Rozměry

  • průměr míčku je 8 cm

Technická specifikace

  • materiál: PVC
  • barva: mix barev
Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou středa, 23 ledna
U Vás kdekoliv v ČR PPL středa, 23 ledna
K vyzvednutí Tábor úterý, 22 ledna
K vyzvednutí Praha čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Brno čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Ostrava čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Hradec Králové čtvrtek/pátek